Usługi sprzątające

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe utrzymanie czystości na terenie firmy lub domu naszych Klientów. Usługi porządkowe to kolejny sposób dbania o bezpieczeństwo terenów i obiektów których bezpieczeństwo jest szczególną troską właścicieli. Oferta skierowana jest do firm i instytucji, ale też do klientów indywidualnych.
Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu sprzątającego przechodzą liczne szkolenia w zakresie wykonywanych prac porządkowych, które obejmują pomieszczenia biurowe. Stawiamy na jakość, staranność, schludność i profesjonalizm.

Każdego Klienta firmy sprzątającej i każdy obiekt traktujemy w kategoriach indywidualnych. Polega to głównie na dostosowaniu do indywidualnych wymogów i oczekiwań, w związku z czym wycena prac jest każdorazowo wykonywana po spotkaniu ze Zleceniodawcą, gdzie dochodzi do wspólnych ustaleń w kwestii zakresu i częstotliwości wykonywanych usług. Zapewniamy wykonywanie usług w uzgodnionych ze Zleceniodawcą godzinach nie kolidujących z funkcjonowaniem placówki, proponując sprawdzone w praktyce sposoby organizacji pracy, w pełni odpowiadające specyfice działalności klienta i jego potrzebom. Naszym zadanie jest bowiem zapewnienie Zleceniodawcy komfortu pracy w sprzątanych pomieszczeniach.

Gwarantujemy pełną identyfikację naszego personelu. Centrala naszego serwisu sprzątającego kontaktuje się na bieżącą ze Zleceniodawcą także w trakcie realizacji usługi, dzięki temu nasi klienci mogą czuć się w pełni doinformowani.

Szukasz rzetelnej firmy sprzątającej?

Zaufaj INPULS – specjalistom od usług porządkowych na najwyższym poziomie!

Jak to robimy?

Zajmujemy się sprzątaniem biur, sklepów, salonów, magazynów, budynków mieszkalnych.

Nasze usługi obejmują:

01. Sprzątanie powierzchni biurowych, handlowych, socjalnych, korytarzy, hal przemysłowych, magazynów i hurtowni

02. Usługi porządkowo-czystościowe powierzchni zewnętrznych, terenów zielonych

03. Mycie i dezynfekcja sanitariatów

04. Czyszczenie i odkurzanie podłóg, mebli, wykładzin

Na gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości świadczonych przez nas usług pozwala:

  • przestrzeganie zasad BHP,
  • stosowanie sprawdzonych i ekologicznych środków czystości oraz detergentów, posiadających atesty i certyfikaty PZH
  • stosowanie profesjonalnego sprzętu
  • całkowita odpowiedzialność i ubezpieczenia pracowników.

Co zapewniamy w ramach usług sprzątajacych?