Konwojowanie wartości pieniężnych

Usługi konwojowania wartości pieniężnych i innego powierzonego mienia realizujemy na terenie całego kraju. Dysponujemy ściśle wyselekcjonowaną grupą konwojentów wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników  z wieloletnim doświadczeniem w ochronie konwojowanego mienia. Jednakowo umundurowanych wyposażonych w kamizelki i hełmy kuloodporne, broń palną, dwa niezależne środki łączności ze stacją monitorowania,  samochód przystosowany do przewozu powierzonego mienia i wartości pieniężnych, samochód typu bankowóz oraz inne samochody przystosowane do monitorowania cały czas przez system GPS umieszczony w pojeździe.

W przypadku zagrożenia konwoju wspierany on  jest przez Grupę Interwencyjną a w razie potrzeby również Policję. W celu pełnego zabezpieczenia transportowanych wartości nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową od kradzieży z włamaniem i rabunku środków obrotowych oraz urządzeń podczas przenoszenia lub przewożenia (transportu).

Wszystkie pojazdy wykorzystywane do konwojowania lub inkasa wartości pieniężnych są do tego odpowiednio przystosowane, posiadają wymagane certyfikaty i odpowiednie atesty. Samochody pochodzą z nowoczesnego i licznego taboru Biura Ochrony Mienia INPULS. 

Dla kogo jest ta usługa?

Potrzebujesz ochrony? Zgłoś się do nas !

Działamy w pełni legalnie, w oparciu o koncesje nr K-1875/90 i nr L-2140/00 wydane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej.