Nasza oferta

Biuro Ochrony Mienia „INPULS” realizuje szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony osób i mienia, który obejmuje: ochronę fizyczną mienia, ochronę osób, ochrona imprez, konwojowanie, wsparcie GSR (Grupy Szybkiego Reagowania), monitoring, techniczną ochronę mienia oraz usługi sprzątające.

 
Jesteśmy firmą otwartą, nowoczesną, dla której najważniejsze jest spełnienie wymagań naszych Klientów. Dlatego też każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a oferta realizowanych usług i warunków finansowych przygotowywana jest odrębnie dla każdego. Uwzględnia ona preferencje naszych Klientów, gdyż jako firma otwarta ustalamy wspólnie z Państwem dogodne dla Was warunki. Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem i urozmaicaniem naszej oferty, uwzględniając opinie i sugestie naszych Klientów. Starannie dobierana kadra, odpowiadająca za tworzenie i modyfikowanie naszej oferty, cechuje się kreatywnością, komunikatywnością, elastycznością w rozwiązywaniu problemów, bogatą wiedzą i znajomością rynku ochroniarskiego w całej Polsce, a także otwartością na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.


Efektem analitycznej pracy zespołu zarządzającego firmą jest opracowanie i wdrożenie polityki rozwoju Biura Ochrony Mienia „INPULS”, zmierzającej do stałego doskonalenia jakości oferowanych usług. Polityka ta zawiera się w realizacji MISJI 7 „S”, w której  do podstawowych elementów należą SPOKÓJ i SATYSFAKCJA naszych Klientów.
Cenimy sobie również zaufanie i lojalność – dla stałych Klientów przygotowujemy specjalne promocje i atrakcyjne zniżki.
Zapraszamy do zapoznania się z ogólnym zakresem naszej oferty, a następnie do osobistego kontaktu w celu poznania i wspólnego ustalenia szczegółów oferty odpowiadającej Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com